| UPC | 747115454891 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MLW01N7MMPR6B |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Color | GREY |
| Length | 48.25 |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 6.6 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | Lever Action |
| Shipping Weight | 8.6 |
| Sights | No Sights |
WBY MK-V LIVWILD 7MM PRC 24B
$1,549.00
WBY MK-V LIVWILD 7MM PRC 24B
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “WBY MK-V LIVWILD 7MM PRC 24B” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"





Reviews
There are no reviews yet.