| UPC | 747115455843 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VDT7MMPR4T |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 |
| Color | BLUED |
| Length | 48.7500 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
| Sights | No |
WBY VGD S2 SPRT 7MM PRC 24TB
$1,069.99
WBY VGD S2 SPRT 7MM PRC 24TB
2 in stock
Be the first to review “WBY VGD S2 SPRT 7MM PRC 24TB” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"





Reviews
There are no reviews yet.