| UPC | 011356323651 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32365 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Color | Camo |
| Length | 48.8000 |
| Model | Axis 2 Pro |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Sights | No |
SAVAGE ARMS AXIS 2 PRO FOR 6.5CM 20″ LH
$593.99
SAVAGE ARMS AXIS 2 PRO FOR 6.5CM 20″ LH
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “SAVAGE ARMS AXIS 2 PRO FOR 6.5CM 20″ LH” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$404.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG





Reviews
There are no reviews yet.