| UPC | 011356323903 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32390 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7.5" |
| Shipping Weight | 9.8 |
| Sights | No Sights |
SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT PRO WDLD 6MMARC LH
$566.99
SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT PRO WDLD 6MMARC LH
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT PRO WDLD 6MMARC LH” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"





Reviews
There are no reviews yet.