| UPC | 011356323460 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32346 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Color | GUN METAL BRONZE |
| Length | 48.5500 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.0 |
| Sights | No Sights |
| Youth Rifle | Yes |
SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT PRO WSTRN 6.5CR LH
$566.99
SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT PRO WSTRN 6.5CR LH
2 in stock
Be the first to review “SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT PRO WSTRN 6.5CR LH” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
$865.99
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"





Reviews
There are no reviews yet.