| UPC | 810172121478 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CFD03 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Color | Flat Dark Earth |
| Model | VECTOR CRB |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ FDE CA
$1,659.99
KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ FDE CA
1 in stock
Be the first to review “KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ FDE CA” Cancel reply
Related products
Semi Auto Rifles
$658.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 10MM 16.25" 10+1 CA
Semi Auto Rifles
$885.99
Savage Arms 110 Magpul Scout Left Hand Rifle 400 Legend 10rd Magazine 16.5" 5/8x24 Threaded Barrel FDE
Semi Auto Rifles
$1,459.99
BROWNING BAR MK3 300WIN BL/SY 24" NS #
Semi Auto Rifles
$574.99
SMITH AND WESSON M&P15-22 SPORT 22LR 25+1 TOPO
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 40S&W 16.25" 23+1
Semi Auto Rifles
$1,359.99
BRN BAR MK3 STALK SA 30-06 N/S





Reviews
There are no reviews yet.