| UPC | 810172121454 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-3CFD01 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ FDE 10+1
$1,609.99
KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ FDE 10+1
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ FDE 10+1” Cancel reply
Related products
Semi Auto Rifles
$1,459.99
BROWNING BAR MK3 7MAG BL/SYN 24" NS #
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 40S&W 16.25" 23+1
Semi Auto Rifles
$630.99
SAVAGE ARMS A17 SPORTER 17HMR BL/LAM 22"
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 9MM 16.25" 23+1
Semi Auto Rifles
$1,699.99
BROWNING BAR MK3 SPEED OVIX 243WIN 22"#
Semi Auto Rifles
$1,699.99
BROWNING BAR MK3 SPEED OVIX 308WIN 22"#
Semi Auto Rifles
$695.99
SAVAGE ARMS A17 TARGET 17HMR BL/LAM THBHLE
Semi Auto Rifles
$574.99
SMITH AND WESSON M&P15-22 SPORT 22LR 25+1 TOPO





Reviews
There are no reviews yet.