| UPC | 810172121515 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-3CAP03 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Color | Alpine White |
| Model | VECTOR CRB |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ ALP CA
$1,659.99
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ ALP CA
2 in stock
Be the first to review “KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ ALP CA” Cancel reply
Related products
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 40S&W 16.25" 23+1
Semi Auto Rifles
$1,569.99
BROWNING BAR MK3 DBM 308WIN BL/SY 18" #
Semi Auto Rifles
$1,699.99
BRN BAR MK3 SPD SA 30-06 22B C
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 10MM BLK 16.25" 15+1
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 9MM 16.25" 23+1





Reviews
There are no reviews yet.