| UPC | 682146892413 |
|---|---|
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer Part Number | HMA60804B |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 5 + 1 |
| Color | Black |
| Model | M1500 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 4.1 |
| Package Width | 10.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7.5" |
| Safety | 3-Position |
| Shipping Weight | 8.1 |
HOWA MINI 6MMARC BLK 20″ HB
$605.99
HOWA MINI 6MMARC BLK 20″ HB
6 in stock
Be the first to review “HOWA MINI 6MMARC BLK 20″ HB” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Hardwood Stock with Scope
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 6.5CR BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood





Reviews
There are no reviews yet.