| UPC | 682146892437 |
|---|---|
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer Part Number | HMA60804G |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 5 + 1 |
| Color | Green |
| Model | M1500 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 7.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7.5" |
| Safety | 3-Position |
| Shipping Weight | 8.0 |
HOWA MINI 6MMARC GRN 20″ HB
$592.99
HOWA MINI 6MMARC GRN 20″ HB
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “HOWA MINI 6MMARC GRN 20″ HB” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
$865.99
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"





Reviews
There are no reviews yet.