| UPC | 853418914960 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | FCRXP7PRC20BU |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" C3 Carbon Barrel |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 Drop Box Magazine |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.4 |
FIERCE FIREARMS CF RIVAL XP 7PRC BLK/URB 20″ #
$2,399.00
FIERCE FIREARMS CF RIVAL XP 7PRC BLK/URB 20″ #
1 in stock
Be the first to review “FIERCE FIREARMS CF RIVAL XP 7PRC BLK/URB 20″ #” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 6.5CR BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Hardwood Stock with Scope





Reviews
There are no reviews yet.