| UPC | 853418908228 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGM65CM20BRS |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" C3 Carbon Barrel |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 7.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 8.75 |
FIERCE FIREARMS CF ROGUE MINI 6.5CM SB/SN 20″#
$2,199.00
FIERCE FIREARMS CF ROGUE MINI 6.5CM SB/SN 20″#
1 in stock
Be the first to review “FIERCE FIREARMS CF ROGUE MINI 6.5CM SB/SN 20″#” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"





Reviews
There are no reviews yet.