| UPC | 798681644803 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | SOK4K601 |
| Color | Graphite |
| Eye Relief | 15mm |
| Length | 4.10" |
| Magnification | 6x |
| Model | KILO4K |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 4.0 |
| Power | 6X |
| Product Type | Accessory-Range Finders |
| Shipping Weight | 0.855 |
SIG SAUER KILO4K LRF 6X22MM GRAPHITE
$599.99
SIG SAUER KILO4K LRF 6X22MM GRAPHITE
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “SIG SAUER KILO4K LRF 6X22MM GRAPHITE” Cancel reply
Related products
Range Finders
$867.99
GPO Rangeguide Rangefinding Binoculars 10x32 Black
$262.99
Halo XLR2000 6x Rangefinder 2000/yd with Angle Intel Auto Acquisition - Black/White
$296.95
Crimson Trace Horizonline 2000 Laser Rangefinder 7x22 Illuminated Black
Range Finders
$360.99
GPO Rangetracker 1800 Rangefinder 6x Green
Range Finders
$299.99
BURRIS OPTICS SIGNATURE HD 10X42 LRF 2000
$254.99
Konus RF-1200 6x Laser Rangefinder 1320 yds Slope Speed Function Black
Range Finders
$699.99
SIG SAUER KILO5K 7X25MM LASER RANGEFINDR
Range Finders
$299.99
Athlon Midas G2 1 Mile Laser Rangefinder





Reviews
There are no reviews yet.