| UPC | 810237023136 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CFD22 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Color | Flat Dark Earth |
| Length | 43 |
| Model | VECTOR CRB |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.8 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 14.6 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ FDE CA
$1,549.99
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ FDE CA
1 in stock
Be the first to review “KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ FDE CA” Cancel reply
Related products
Semi Auto Rifles
$885.99
Savage Arms 110 Magpul Scout Left Hand Rifle 400 Legend 10rd Magazine 16.5" 5/8x24 Threaded Barrel FDE
Semi Auto Rifles
$658.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 10MM 16.25" 10+1 CA
Semi Auto Rifles
$1,459.99
BROWNING BAR MK3 300WIN BL/WD 24" NS #
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 40S&W 16.25" 23+1
Semi Auto Rifles
$1,699.99
BROWNING BAR MK3 SPEED OVIX 308WIN 22"#
Semi Auto Rifles
$1,699.99
BRN BAR MK3 SPD SA 30-06 22B C
Semi Auto Rifles
$1,569.99
BROWNING BAR MK3 DBM 308WIN BL/SY 18" #





Reviews
There are no reviews yet.