| UPC | 810237024720 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-CAP22 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 42.8 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 11.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 14.6 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR CRB 10MM 16″ ALP CA
$1,549.99
KRISS USA VECTOR CRB 10MM 16″ ALP CA
2 in stock
Be the first to review “KRISS USA VECTOR CRB 10MM 16″ ALP CA” Cancel reply
Related products
Semi Auto Rifles
$1,459.99
BROWNING BAR MK3 7MAG BL/SYN 24" NS #
Semi Auto Rifles
$658.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 10MM 16.25" 10+1 CA
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 10MM BLK 16.25" 15+1
Semi Auto Rifles
$1,459.99
BROWNING BAR MK3 300WIN BL/SY 24" NS #
Semi Auto Rifles
$1,699.99
BROWNING BAR MK3 SPEED OVIX 308WIN 22"#
Semi Auto Rifles
Savage Arms 110 Magpul Scout Rifle 400 Legend 10rd Magazine 16.5″ 5/8×24 Threaded Barrel Black
$885.99
Savage Arms 110 Magpul Scout Rifle 400 Legend 10rd Magazine 16.5" 5/8x24 Threaded Barrel Black





Reviews
There are no reviews yet.