| UPC | 682146892468 |
|---|---|
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer Part Number | HWH762 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 5 + 1 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 4.1 |
| Package Width | 10.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.45" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 7.55 |
HOWA MINI HUNTER 762X39 TB 22″
$670.99
HOWA MINI HUNTER 762X39 TB 22″
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “HOWA MINI HUNTER 762X39 TB 22″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"





Reviews
There are no reviews yet.