| UPC | 682146375220 |
|---|---|
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer Part Number | HMA60603+ |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Grendel |
| Capacity | 5 + 1 |
| Color | Olive Drab Green |
| Length | 47 |
| Model | Mini Action |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 7.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 7.6 |
HOWA MINI 6.5GR ODG 22″ TB
$567.99
HOWA MINI 6.5GR ODG 22″ TB
4 in stock
Be the first to review “HOWA MINI 6.5GR ODG 22″ TB” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"





Reviews
There are no reviews yet.