HIGHLANDER RIFLE 6.5 Creedmoor Threaded Barrel W/ OMNI MUZZLEBRAKE 24IN BBL
HIGHLANDER RIFLE 6.5 Creedmoor Threaded Barrel W/ OMNI MUZZLEBRAKE 24IN BBL
$1,749.99
HIGHLANDER RIFLE 6.5 Creedmoor Threaded Barrel W/ OMNI MUZZLEBRAKE 24IN BBL
1 in stock
| UPC | 043125065318 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPR33-65 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 11.48 |
Be the first to review “HIGHLANDER RIFLE 6.5 Creedmoor Threaded Barrel W/ OMNI MUZZLEBRAKE 24IN BBL” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
$404.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"





Reviews
There are no reviews yet.