| UPC | 853418901038 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROG7PRC20BF |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" C3 Carbon Barrel |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | Lever Action |
| Shipping Weight | 8.0 |
FIERCE FIREARMS CF ROGUE 7PRC BLK/FOR 20″
$1,999.00
FIERCE FIREARMS CF ROGUE 7PRC BLK/FOR 20″
2 in stock
Be the first to review “FIERCE FIREARMS CF ROGUE 7PRC BLK/FOR 20″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
$520.99
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Hardwood Stock with Scope
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"





Reviews
There are no reviews yet.