| UPC | 806703075143 |
|---|---|
| Manufacturer | CZ-USA |
| Manufacturer Part Number | 07514 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Color | BLUED |
| Length | 43.15'' |
| Magazine Included | 1 x 5-Round |
| Model | 600 Plus |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 8.25 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 13.0 |
| Sights | No Sights |
CZ 600 PLUS RANGE 6MMCR GRY/LAM
$1,508.99
CZ 600 PLUS RANGE 6MMCR GRY/LAM
2 in stock
Be the first to review “CZ 600 PLUS RANGE 6MMCR GRY/LAM” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 6.5CR BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"





Reviews
There are no reviews yet.