| UPC | 023614868521 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036108298 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 26" Heavy Sporter |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Color | SMOKED BRONZE |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
BROWNING X-BOLT 2 HC MCM LR 7PRC #
$2,379.99
BROWNING X-BOLT 2 HC MCM LR 7PRC #
2 in stock
Be the first to review “BROWNING X-BOLT 2 HC MCM LR 7PRC #” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
$520.99
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Hardwood Stock with Scope
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"





Reviews
There are no reviews yet.