| UPC | 043125017386 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | B14S805 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Color | Sniper Gray |
| Length | 50 |
| Model | B-14 Wilderness Series |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 9.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.9 |
BERGARA SIERRA WILDERNESS 6MMCR GREY
$999.99
BERGARA SIERRA WILDERNESS 6MMCR GREY
3 in stock
Be the first to review “BERGARA SIERRA WILDERNESS 6MMCR GREY” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"





Reviews
There are no reviews yet.