| UPC | 043125308392 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA26-308 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RECEIVER |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Color | Silver |
| Length | 20" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 6.75 |
BERGARA BARRELED ACTION 308WIN #4 SS
$1,299.99
BERGARA BARRELED ACTION 308WIN #4 SS
3 in stock
Be the first to review “BERGARA BARRELED ACTION 308WIN #4 SS” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"





Reviews
There are no reviews yet.