| UPC | 048702005947 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 535705230 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Color | BLUED |
| Length | 50.2 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 9.6 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5" |
| Shipping Weight | 10.1 |
| Sights | No |
WINCHESTER XPR VORTEX COMBO 7MAG 26″ #
$723.99
WINCHESTER XPR VORTEX COMBO 7MAG 26″ #
4 in stock
Be the first to review “WINCHESTER XPR VORTEX COMBO 7MAG 26″ #” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
$446.99
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"





Reviews
There are no reviews yet.