| UPC | 048702024719 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 535782289 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Color | BRONZE |
| Length | 50 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 9.7 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1 in 8" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 9.1 |
| Sights | No |
WINCHESTER XPR STRATA MB 6.5CM 22″ LH
$735.99
WINCHESTER XPR STRATA MB 6.5CM 22″ LH
2 in stock
Be the first to review “WINCHESTER XPR STRATA MB 6.5CM 22″ LH” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"





Reviews
There are no reviews yet.