| UPC | 048702028731 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 535801230 |
| Action | Bolt Long Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Two-Position |
WINCHESTER XPR EXTREME 7MMMAG BLK/TUN #
$652.99
WINCHESTER XPR EXTREME 7MMMAG BLK/TUN #
3 in stock
Be the first to review “WINCHESTER XPR EXTREME 7MMMAG BLK/TUN #” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$404.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG





Reviews
There are no reviews yet.