| UPC | 810025501938 |
|---|---|
| Manufacturer | Wilson Combat |
| Manufacturer Part Number | ACP-FS-9A |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 12.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 5.65 |
| Sights | Battlesight/ FO Front Sight |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Serrated |
WILSON COMBAT ACP 9MM 5″ 10+1 BLK AMBI
$4,056.00
WILSON COMBAT ACP 9MM 5″ 10+1 BLK AMBI
5 in stock
Be the first to review “WILSON COMBAT ACP 9MM 5″ 10+1 BLK AMBI” Cancel reply
Related products
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS 1911 GOV 9MM SS/SS RAIL 10+1
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON SW1911SC 45A 4.25" SS NS E-SER
Semi Auto Handguns
Mossberg MC2sc Subcompact Handgun 9mm Luger 11&14rd Magazines 3.4″ Barrel Optic Ready
Mossberg MC2sc Subcompact Handgun 9mm Luger 11&14rd Magazines 3.4" Barrel Optic Ready
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON 41 22LR 10+1 BLUE/WOOD 5.5" AS
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Stainless Steel
Savage 1911 Gov't Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5" Barrel Stainless Steel
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS STANCE XR MC9 9MM FDE 13+1
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Black and Stainless
Savage 1911 Gov't Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5" Barrel Black and Stainless
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS STANCE XR MC9MS NS 9MM FDE





Reviews
There are no reviews yet.