| UPC | 747115459940 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VBS7MMRR6B |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 6.6 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 9.4 |
WEATHERBY VANGUARD BLACKHILLS 7MAG 24″
$751.99
WEATHERBY VANGUARD BLACKHILLS 7MAG 24″
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “WEATHERBY VANGUARD BLACKHILLS 7MAG 24″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
$404.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black





Reviews
There are no reviews yet.