| UPC | 747115456284 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VTX7MMPR4T |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 |
| Color | Black |
| Length | 48.6500 |
| Model | Vanguard |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 6.7 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 6.0 |
| Sights | No |
WBY VGD OBSIN BA 7MM PRC 24TB
$591.99
WBY VGD OBSIN BA 7MM PRC 24TB
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “WBY VGD OBSIN BA 7MM PRC 24TB” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG





Reviews
There are no reviews yet.