| UPC | 719307302075 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | TA31RCO-M4CP |
| Adjustable Parallax | Illuminated Chevron Red |
| Adjustment Size | 2 Clicks per Inch @ 100 yds |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Color | Black |
| Eye Relief | 1.50" |
| Length | 5.80" |
| Magnification | 4x |
| Model | ACOG |
| Objective Size | 32mm |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Package Height | 5.2 |
| Package Width | 8.4 |
| Power | 4X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | Dual Illum. Red Chevron |
| Shipping Weight | 2.25 |
TRIJICON ACOG 4X32 M4 USMC RCO CHEV RED
$1,463.99
TRIJICON ACOG 4X32 M4 USMC RCO CHEV RED
8 in stock
Be the first to review “TRIJICON ACOG 4X32 M4 USMC RCO CHEV RED” Cancel reply
Related products
$1,199.99
Burris Veracity PH Rifle Scope 3-15x44 30mm FFP RC MOA Illum. Black
$469.99
Burris Scout Rifle Scope 2-7x32mm 1" SFP Ballistic Plex Reticle Matte Black
$269.99
Burris Fullfield Rifle Scope 3-12x42mm 1" SFP Ballistic E3 Black
Gun Scopes
$169.99
BURRIS OPTICS FULLFIELD E1 3-9X40MM MUZZLE
Gun Scopes
$549.99
BURRIS OPTICS SIGNATURE HD 3-15X44MM PLEX
$249.99
Burris Fullfield Rifle Scope 2.5-10x42mm 1" SFP Ballistic E3 Illum. Black
Gun Scopes
$2,099.99
BURRIS OPTICS XTR PS 3.3-18X50MM ILL SCR2ML





Reviews
There are no reviews yet.