| UPC | 810012513524 |
|---|---|
| Manufacturer | Taylors and Company |
| Manufacturer Part Number | LC1/240003 |
| Action | Lever Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-12" |
| Shipping Weight | 9.6 |
| Sights | Buckhorn Rear | Blade Front |
| Sights Type | Adjustable Sights |
TAYLOR’S & COMPANY TC73 9MM BL/WD 18″ 10+1 TB
$1,637.99
TAYLOR’S & COMPANY TC73 9MM BL/WD 18″ 10+1 TB
2 in stock
Be the first to review “TAYLOR’S & COMPANY TC73 9MM BL/WD 18″ 10+1 TB” Cancel reply
Related products
Lever Action Rifles
$1,179.00
SMITH AND WESSON 1854 44MAG SS/SYN 19.25" 9RD
Lever Action Rifles
$409.99
HENRY REPEATING ARMS GARDEN GUN 22LR BL/WD 18.5"
Lever Action Rifles
$839.99
BRN BL-22 22LR LVR GRD I NICKL
Lever Action Rifles
$1,299.00
SMITH AND WESSON 1854 45LC BL/WD 19.25" 9RD
Lever Action Rifles
$568.99
SAVAGE ARMS REVEL DLX 22MAG 18" WD/BL 9+1
Lever Action Rifles
$1,399.00
SMITH AND WESSON 1854 STEALTH HUNTER 45-70 5RD
Lever Action Rifles
$3,699.00
SMITH AND WESSON 1854 44MAG BL/WD HIGH GRADE





Reviews
There are no reviews yet.