| UPC | 706397962890 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | XDM0901TB-KIT |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 4.50" |
| Model | XD-M |
| Package Height | 2.1 |
| Package Width | 2.1 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.375 |
SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL
$118.99
SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL
11 in stock
Be the first to review “SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL” Cancel reply
Related products
Handgun Barrels
$118.99
SPRINGFIELD ARMORY XDM 45ACP 4.5" THREADED BARREL
Handgun Barrels
$269.99
HECKLER AND KOCH (HK USA) BARREL USP45 CMPCT TACT 45ACP
Handgun Barrels
$145.99
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT 3.8" THREADED BARREL
Handgun Barrels
$269.99
HECKLER AND KOCH (HK USA) BARREL VP9 TACT 9MM 4.45" THRD
Handgun Barrels
$247.99
WALTHER ARMS BARREL Q5 SF 9MM 5.5" THREADED
Handgun Barrels
$179.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT
Handgun Barrels
$203.99
Sig Sauer Full Size Barrel P320 9mm 55" Threaded 1/2-28 RH
Handgun Barrels
$519.00
MAGNUM RESEARCH CONVERSION KIT DEL5 44MAG 5"





Reviews
There are no reviews yet.