| UPC | 706397962913 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | XDM4501TB-KIT |
| Barrel Length | 5.28" |
| Caliber/Gauge | .45 ACP |
| Length | 4.50" |
| Model | XD-M |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 2.1 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 0.355 |
SPRINGFIELD ARMORY XDM 45ACP 4.5″ THREADED BARREL
$118.99
SPRINGFIELD ARMORY XDM 45ACP 4.5″ THREADED BARREL
8 in stock
Be the first to review “SPRINGFIELD ARMORY XDM 45ACP 4.5″ THREADED BARREL” Cancel reply
Related products
Handgun Barrels
$63.99
CANIK BARREL TP9 ELITE 9MM BLK TB
$203.99
Sig Sauer Handgun Barrel for P320/P250 9mm 4.3" Threaded Barrel 1/2 in - 28mm
Handgun Barrels
$389.95
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET SIG P365 BK
Handgun Barrels
$203.99
Sig Sauer Full Size Barrel P320 9mm 55" Threaded 1/2-28 RH
Handgun Barrels
$118.99
SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5" THREADED BARREL
Handgun Barrels
$519.00
MAGNUM RESEARCH CONVERSION KIT DEL5 44MAG 5"
Handgun Barrels
Rival Arms V2 Stainless PVD Barrel for Glock Model 17 Gen3/4
$149.99
Rival Arms V2 Stainless PVD Barrel for Glock Model 17 Gen3/4
$203.99
Sig Sauer Handgun Barrel for P320 9mm 4.3" Threaded Barrel 1/2 x 28





Reviews
There are no reviews yet.