| UPC | 706397962906 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | XDM1045TB-KIT |
| Barrel Length | 5.28" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Color | Black |
| Length | 4.50" |
| Model | XD-M |
| Package Height | 2.1 |
| Package Width | 2.1 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.4 |
SPRINGFIELD ARMORY XDM 10MM 4.5″ THREADED BARREL
$110.99
SPRINGFIELD ARMORY XDM 10MM 4.5″ THREADED BARREL
3 in stock
Be the first to review “SPRINGFIELD ARMORY XDM 10MM 4.5″ THREADED BARREL” Cancel reply
Related products
Handgun Barrels
$39.00
Nosler Muzzle Thread Adapter 1/2-28 .22 Cal Black
Handgun Barrels
$399.99
Rival Arms Sig 320 Carry Slide RMR Ready Black
Handgun Barrels
$179.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT
Handgun Barrels
$247.99
WALTHER ARMS BARREL Q5 SF 9MM 5.5" THREADED
$145.99
Rival Arms V2 Stainless PVD Threaded Barrel for Glock Model 17 Gen3/4
$203.99
Sig Sauer Handgun Barrel for P320/P250 9mm 4.3" Threaded Barrel 1/2 in - 28mm
Handgun Barrels
$145.99
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT 3.8" THREADED BARREL
Handgun Barrels
$269.99
HECKLER AND KOCH (HK USA) BARREL USP45 CMPCT TACT 45ACP





Reviews
There are no reviews yet.