| UPC | 706397990275 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HCP9379BOSPLC-GU25 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 5 10 rd. |
| Package Height | 5.2 |
| Package Width | 9.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 4.35 |
| Sights | FS: Tritium RS: U-Notch |
| Sights Type | Night Sights |
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT PRO OSP 9MM 10+1 GU #
$641.99
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT PRO OSP 9MM 10+1 GU #
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT PRO OSP 9MM 10+1 GU #” Cancel reply
Related products
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON SW1911SC 45A 4.25" BL NS E-SER
Semi Auto Handguns
Mossberg MC2sc Subcompact Handgun 9mm Luger 11&14rd Magazines 3.4″ Barrel Optic Ready TRUGLO Sights
Mossberg MC2sc Subcompact Handgun 9mm Luger 11&14rd Magazines 3.4" Barrel Optic Ready TRUGLO Sights
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Stainless Steel
Savage 1911 Gov't Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5" Barrel Stainless Steel
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON 41 22LR 10+1 BLUE/WOOD 7" AS
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON 41 22LR 10+1 BLUE/WOOD 5.5" AS
Semi Auto Handguns
Mossberg MC2sc Subcompact Handgun 9mm Luger 11&14rd Magazines 3.4″ Barrel Optic Ready
Mossberg MC2sc Subcompact Handgun 9mm Luger 11&14rd Magazines 3.4" Barrel Optic Ready
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS STANCE XR MC9MS 9MM FDE 13+1
Savage 1911 Gov't Style Handgun .45 Auto 8rd Magazine 5" Barrel Black with Rail





Reviews
There are no reviews yet.