| UPC | 706397962920 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HC0901TB-KIT |
| Barrel Length | 3.8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 3.80" |
| Model | Hellcat |
| Package Height | 2.1 |
| Package Width | 2.4 |
| Product Type | Accessory-Kits |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
| Sights | No |
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT 3.8″ THREADED BARREL
$145.99
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT 3.8″ THREADED BARREL
4 in stock
Be the first to review “SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT 3.8″ THREADED BARREL” Cancel reply
Related products
Handgun Barrels
$50.99
RCM Canik Threaded Barrel - 9mm | Fits METE SFX
$203.99
Sig Sauer Handgun Barrel for P320/P250 9mm 4.3" Threaded Barrel 1/2 in - 28mm
Handgun Barrels
$118.99
SPRINGFIELD ARMORY XDM 45ACP 4.5" THREADED BARREL
Handgun Barrels
$39.00
Nosler Muzzle Thread Adapter 1/2-28 .22 Cal Black
Handgun Barrels
$389.95
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET SIG P365 BK
Handgun Barrels
$63.99
CANIK BARREL TP9 ELITE 9MM BLK TB
Handgun Barrels
$519.00
MAGNUM RESEARCH CONVERSION KIT DEL5 44MAG 5"
Handgun Barrels
$247.99
WALTHER ARMS BARREL Q5 SF 9MM 5.5" THREADED





Reviews
There are no reviews yet.