| UPC | 022188885811 |
|---|---|
| Manufacturer | Smith & Wesson / S&W |
| Manufacturer Part Number | 13389 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Color | Black |
| Length | 10 |
| Magazine Included | 2 x 15-Round |
| Model | M&P 10mm M2.0 Compact |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 7.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | No |
| Shipping Weight | 2.85 |
| Sights | Optics Height White Dot |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Cut/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (Guam) | NO SALE TO GUAM |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (PR) | NO SALE TO PUERTO RICO |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (VI) | NO SALE TO VIRGIN ISLANDS |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |
SMITH AND WESSON M&P10MM M2.0 10MM 4″ NTS OR
$668.99
SMITH AND WESSON M&P10MM M2.0 10MM 4″ NTS OR
36 in stock
Be the first to review “SMITH AND WESSON M&P10MM M2.0 10MM 4″ NTS OR” Cancel reply
Related products
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS 1911 GOV 45ACP 2-TONE 5"
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5″ Barrel Black and Stainless with Rail
Savage 1911 Gov't Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5" Barrel Black and Stainless with Rail
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON 41 22LR 10+1 BLUE/WOOD 7" AS
Semi Auto Handguns
Savage Arms Stance Grey Handgun 9mm Luger 7 & 8rd Magazine 3.2″ Barrel Grey
Savage Arms Stance Grey Handgun 9mm Luger 7 & 8rd Magazine 3.2" Barrel Grey
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Black
Savage 1911 Gov't Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5" Barrel Black
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Stainless Steel
Savage 1911 Gov't Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5" Barrel Stainless Steel
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5″ Barrel Stainless Steel with Rail
Savage 1911 Gov't Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5" Barrel Stainless Steel with Rail
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON SW1911SC 45A 4.25" SS NS E-SER





Reviews
There are no reviews yet.