| UPC | 816413024058 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC2413 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 5.46" |
| Model | Sig |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.2 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
| Style | Threaded |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |
SILENCERCO BARREL SIG P320 9MM 1/2X28
$143.65
SILENCERCO BARREL SIG P320 9MM 1/2X28
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “SILENCERCO BARREL SIG P320 9MM 1/2X28” Cancel reply
Related products
Handgun Barrels
$399.99
Rival Arms Sig 320 Carry Slide RMR Ready Black
Handgun Barrels
$110.99
SPRINGFIELD ARMORY XDM 10MM 4.5" THREADED BARREL
Handgun Barrels
$118.99
SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5" THREADED BARREL
$199.99
Rival Arms Steel Drop in Barrel for SIG P320 Carry 1:10 Twist Black
$145.99
Rival Arms V2 Stainless PVD Threaded Barrel for Glock Model 17 Gen3/4
$203.99
Sig Sauer Handgun Barrel for P320/P250 9mm 4.3" Threaded Barrel 1/2 in - 28mm
Handgun Barrels
$50.99
RCM Canik Threaded Barrel - 9mm | Fits METE SFX
Handgun Barrels
$519.00
MAGNUM RESEARCH CONVERSION KIT DEL5 44MAG 5"





Reviews
There are no reviews yet.