| UPC | 811452023772 |
|---|---|
| Manufacturer | Seekins Precision |
| Manufacturer Part Number | 0011710255-F |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. Carbon Fiber Mag |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
SEEKINS PRECISION PH3 7MAG WOODLAND SHADOW 26″
$1,849.00
SEEKINS PRECISION PH3 7MAG WOODLAND SHADOW 26″
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “SEEKINS PRECISION PH3 7MAG WOODLAND SHADOW 26″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5CR BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN CAMO 20"





Reviews
There are no reviews yet.