| UPC | 811452024748 |
|---|---|
| Manufacturer | Seekins Precision |
| Manufacturer Part Number | 0011710355-F |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. Carbon Fiber Mag |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 7MAG URBAN 22″
$2,849.00
SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 7MAG URBAN 22″
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 7MAG URBAN 22″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"





Reviews
There are no reviews yet.