| UPC | 011356321299 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32129 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.65 |
| Sights | No Sights |
SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT 6.5CR BL/GRN LH
$404.99
SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT 6.5CR BL/GRN LH
9 in stock
Be the first to review “SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT 6.5CR BL/GRN LH” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
$404.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN CAMO 20"





Reviews
There are no reviews yet.