| UPC | 810098420631 |
|---|---|
| Manufacturer | Radian Weapons |
| Manufacturer Part Number | R0836 |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | BLUE |
| Length | 3.10" |
| Model | P365 |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 3.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.408 |
| Sights | No |
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET SIG P365 BZ
$409.95
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET SIG P365 BZ
24 in stock
Be the first to review “RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET SIG P365 BZ” Cancel reply
Related products
Handgun Barrels
Rival Arms V1 Threaded Gold Barrel for Glock Model 19 Gen3/4
$155.99
Rival Arms V1 Threaded Gold Barrel for Glock Model 19 Gen3/4
Handgun Barrels
$269.99
HECKLER AND KOCH (HK USA) BARREL USP45 CMPCT TACT 45ACP
Handgun Barrels
$399.99
Rival Arms Sig 320 Carry Slide RMR Ready Black
Handgun Barrels
$249.00
BERETTA BARREL 92FS CPT 9MM BLK THD
Handgun Barrels
$130.99
Rival Arms V1 Black Barrel for Glock Model 17 Gen5
Handgun Barrels
$63.99
CANIK BARREL TP9 ELITE 9MM BLK TB
Handgun Barrels
$145.99
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT 3.8" THREADED BARREL
$203.99
Sig Sauer Handgun Barrel for P320 9mm 4.3" Threaded Barrel 1/2 x 28





Reviews
There are no reviews yet.