| UPC | 847313020994 |
|---|---|
| Manufacturer | Patriot Ordnance Factory |
| Manufacturer Part Number | 02099 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 20 + 1 |
| Number of Magazines | 1 20 rd. Magpul PMAG |
| Package Height | 3.8 |
| Package Width | 7.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 11.5 |
POF USA REVOLUTION DI 6.5CM 20″ TUNG
$2,905.99
POF USA REVOLUTION DI 6.5CM 20″ TUNG
2 in stock
Be the first to review “POF USA REVOLUTION DI 6.5CM 20″ TUNG” Cancel reply
Related products
$499.99
SMITH AND WESSON M&P15-22 SPORT 22LR 25+1 BLK
$699.00
SMITH AND WESSON M&P15 SPORT III 5.56 30+1 16"
$559.99
Smith & Wesson M&P 15-22 Sport MOE SL Rifle 22 LR 25rd Magazine 16.5" Barrel Black
$464.99
SMITH AND WESSON M&P15-22 SPORT 22LR 10+1 CA
$1,401.99
Fostech Stealth Raptor Rifle 5..56mm 30rd Magazine(1) 16" Barrel Mach-1 Rail OD Green
$1,499.00
SMITH AND WESSON M&P15 AXE 5.56 BLK 30+1 16"
$559.99
SMITH AND WESSON M&P15-22 SPORT MOE SL 22LR FDE
$699.00
SMITH AND WESSON M&P15 SPORT III 5.56MM 10+1





Reviews
There are no reviews yet.