| UPC | 810237024331 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-PGR20 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |
| Length | 31.3 |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Package Height | 3.8 |
| Package Width | 11.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 11.6 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR SDP G2 10MM 5.5″ ODG
$1,289.99
KRISS USA VECTOR SDP G2 10MM 5.5″ ODG
1 in stock
Be the first to review “KRISS USA VECTOR SDP G2 10MM 5.5″ ODG” Cancel reply
Related products
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS STANCE XR MC9 NS 9MM BLK
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON 41 22LR 10+1 BLUE/WOOD 7" AS
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5″ Barrel Stainless Steel with Rail
Savage 1911 Gov't Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5" Barrel Stainless Steel with Rail
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS STANCE XR MC9 9MM FDE 13+1
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Black
Savage 1911 Gov't Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5" Barrel Black
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS STANCE XR MC9MS NS 9MM FDE
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON 41 22LR 10+1 BLUE/WOOD 5.5" AS
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5″ Barrel Stainless Steel
Savage 1911 Gov't Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5" Barrel Stainless Steel





Reviews
There are no reviews yet.