| UPC | 811607035506 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-PMCBLK30 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 6.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Length | 31.5 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 12.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 11.5 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR SDP-E 9MM 6.5″ MC BLK
$1,609.99
KRISS USA VECTOR SDP-E 9MM 6.5″ MC BLK
2 in stock
Be the first to review “KRISS USA VECTOR SDP-E 9MM 6.5″ MC BLK” Cancel reply
Related products
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5″ Barrel Stainless Steel with Rail
Savage 1911 Gov't Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5" Barrel Stainless Steel with Rail
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON M&P22 COMPACT 22LR 10+1 3.56"
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Black and Stainless with Rail
Savage 1911 Gov't Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5" Barrel Black and Stainless with Rail
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS 1911 GOV 45ACP 2-TONE 5"
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS 1911 GOV 9MM SS/SS RAIL 10+1
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON SW1911 45ACP 5" SS/WD E-SERIES
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS STANCE XR MC9 NS 9MM BLK
Savage 1911 Gov't Style Handgun .45 Auto 8rd Magazine 5" Barrel Black with Rail





Reviews
There are no reviews yet.