| UPC | 811607039900 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-3CBL03 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Color | Black |
| Model | VECTOR CRB |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.8 |
| Package Width | 10.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Shipping Weight | 14.15 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ BLK CA
$1,659.99
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ BLK CA
2 in stock
Be the first to review “KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ BLK CA” Cancel reply
Related products
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 40S&W 16.25" 23+1
Semi Auto Rifles
$1,459.99
BROWNING BAR MK3 300WIN BL/WD 24" NS #
Semi Auto Rifles
Savage Arms 110 Magpul Scout Rifle 400 Legend 10rd Magazine 16.5″ 5/8×24 Threaded Barrel Black
$885.99
Savage Arms 110 Magpul Scout Rifle 400 Legend 10rd Magazine 16.5" 5/8x24 Threaded Barrel Black
Semi Auto Rifles
$695.99
SAVAGE ARMS A17 TARGET 17HMR BL/LAM THBHLE
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 9MM 16.25" 23+1
Semi Auto Rifles
$1,359.99
BRN BAR MK3 STALK SA 30-06 N/S





Reviews
There are no reviews yet.