| UPC | 810172122192 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-3CAD01 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ ARC 10
$1,839.99
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ ARC 10
2 in stock
Be the first to review “KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ ARC 10” Cancel reply
Related products
Semi Auto Rifles
$574.99
SMITH AND WESSON M&P15-22 SPORT 22LR 25+1 TOPO
Semi Auto Rifles
$1,359.99
BRN BAR MK3 STALK SA 30-06 N/S
Semi Auto Rifles
$630.99
SAVAGE ARMS A17 SPORTER 17HMR BL/LAM 22"
Semi Auto Rifles
$1,459.99
BROWNING BAR MK3 7MAG BL/SYN 24" NS #





Reviews
There are no reviews yet.