| UPC | 810237023105 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CBL22 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 43 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 11.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 14.6 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Units per Box | 1 |
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ BLK CA
$1,519.99
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ BLK CA
1 in stock
Be the first to review “KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ BLK CA” Cancel reply
Related products
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 9MM 16.25" 23+1
Semi Auto Rifles
$1,699.99
BROWNING BAR MK3 SPEED OVIX 243WIN 22"#
Semi Auto Rifles
$612.99
SMITH AND WESSON M&P FPC 40S&W 16.25" 23+1





Reviews
There are no reviews yet.