| UPC | 845737018559 |
|---|---|
| Manufacturer | FN America / FN Herstal |
| Manufacturer Part Number | 66-101422 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Color | Black |
| Length | 6.2 |
| Model | Reflex |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.05 |
| Sights | FS: Orange NS RS: Double Dot |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
FN REFLEX 9MM BLK 10+1 MRD SFTY
$569.00
FN REFLEX 9MM BLK 10+1 MRD SFTY
1 in stock
Be the first to review “FN REFLEX 9MM BLK 10+1 MRD SFTY” Cancel reply
Related products
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON SW1911TA 45A 5" SS/WD NS E-SER
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS STANCE XR MC9MS 9MM FDE 13+1
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Black and Stainless with Rail
Savage 1911 Gov't Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5" Barrel Black and Stainless with Rail
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS 1911 GOV 9MM SS/SS RAIL 10+1
Semi Auto Handguns
SAVAGE ARMS STANCE XR MC9 NS 9MM FDE
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON M&P22 COMPACT 22LR 10+1 3.56"
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Black
Savage 1911 Gov't Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5" Barrel Black
Semi Auto Handguns
SMITH AND WESSON SW1911SC 45A 4.25" SS NS E-SER





Reviews
There are no reviews yet.