| UPC | 853418404454 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | TWTROG65CM18BF |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 18" Twisted Flute |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 9.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 7.1 |
FIERCE FIREARMS TWSTD TI ROGUE 6.5C BK/FR 18″#
$2,150.00
FIERCE FIREARMS TWSTD TI ROGUE 6.5C BK/FR 18″#
1 in stock
Be the first to review “FIERCE FIREARMS TWSTD TI ROGUE 6.5C BK/FR 18″#” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
$865.99
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
$446.99
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"





Reviews
There are no reviews yet.